Web Analytics

Wytłaczarki Dymo

Wytłaczarki Dymo

wytłaczarki dymoWytłaczarka do etykiet marki Dymo w ergonomicznej formie. Niezwykle wyraźne wytłaczanie. W ofercie wytłaczarek do dyspozycji:

Wytłaczarka Dymo Omega

Tarcza numerowa z 49 znakami, a także znakiem EUR i @. Do wszystkich taśm 9 mm. Miękki uchwyt i wbudowany odcinak taśmy.

Etykiety można łatwo ładować i przycinać dzięki ulepszonemu mechanizmowi odcinania taśmy, ułatwiającemu szybkie oddzielanie jej od przekładki.

Aby wytłoczyć etykietę, należy przekręcać kółko na urządzeniu, ustawić na wybranym znaku i nacisnąć – urządzenie działą na zasadzie pistoletu. Naciskamy mocno, wytłacza nam się znak i etykieta przesuwa ujawniając wytłaczany napis.

Wytłaczarka przemysłowa Dymo RHINO M1011

Ta wytrzymała, odlana z metalu etykietownica z łatwością tworzy trwałe etykiety dla wymagań przemysłu. Ma cążki do odcinania taśmy i wbudowany dziurkacz, który umożliwia mocowanie etykiet przy użyciu gwoździ, wkrętów lub drutu.

Tworzy etykiety na metalowych i winylowych taśmach o szerokości 12 mm, które oprą się pogodzie, zmianom temperatury i uszkodzeniom mechanicznym.

Doskonała do oznaczania rur, podziemnych kabli, zatłuszczonych komór silnikowych i maszyn produkcyjnych. Tworzy etykiety także na tradycyjnych taśmach winylowych DYMO.

Wytłaczarka Junior 

Wytłaczarka Junior jest tak prosta w użyciu, że korzystanie z niej to praktycznie zabawa.

Użyj mechanizmu "obrót i klik" i sprawdź się w tworzeniu atrakcyjnych etykiet wytłaczanych do wszystkiego, co wymaga lepszej organizacji:

  • podręczniki dziecka,
  • czy dziecięca szafka,
  • warsztat w garażu,
  • pudełka na płyty,
  • katalogi,
  • segregatory,
  • teczki i ważne dokumenty.

Sprawdzi się też doskonale przy projektach dzieci. Utrwal słowa i liczby na wytłaczanej taśmie 9 mm, od razu dla wygody umieszczonej w wytłaczarce.

Aktywne filtry

Wytłaczarka Dymo M1011

5411313011105

S0720090

Wytłaczarka Dymo M1011. Wytrzymała, odlana z metalu wytłaczarka z łatwością tworzy trwałe etykiety do zastosowań przemysłowych. Ma cążki do odcinania taśmy i wbudowany dziurkacz, który umożliwia mocowanie etykiet przy użyciu gwoździ, wkrętów lub drutu.