Web Analytics

Drukarki Dymo

Drukarki Dymo

Dymo jest jednym z wiodących producentów drukarek etykiet na świecie, oferującym pełną gamę etykieciarek i akcesoriów do tych drukarek. Drukarki etykiet Dymo obejmują zarówno małe pmobilne drukarki etykiet do okazjonalnego drukowania etykiet, jak i linię etykieciarek Rhino dla prawdziwych profesjonalistów.

Kiedy wybiera się drukarki etykiet, należy zwracać uwagę na wydajność. W jednych modelach jest określana poprzez prędkość wydruku, w innych liczbę etykiet uzyskiwanych w minucie. 

Drukarka etykiet LabelManager model podstawowy z łatwymi w użyciu klawiszami inteligentnymi. Dzięki inteligentnym klawiszom proste formatowanie etykiet jednym naciśnięciem przycisku jest na wyciągnięcie ręki.

Drukarka etykiet Dymo Rhino ostała specjalnie zaprojektowana dla prawdziwych profesjonalistów, ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie są potrzebne trwałe i wysokiej jakości etykiety.

Drukarka etykiet Dymo  LetraTag to prosty w użyciu system umożliwia tworzenie etykiet dokładnie takich, jakich oczekujesz. Drukuje na szerokiej gamie kolorowych etykiet, teraz udostępniając także funkcje takie jak: wiele stylów czcionki, podkreślenie, pogrubienie, zmiana rozmiaru tekstu i inne. W przeciwieństwie do innych urządzeń jej wyjątkowy wyświetlacz graficzny udostępnia podgląd tworzonej etykiety. Koniec ze zgadywaniem, jak będzie wyglądała Twoja etykieta. Zobacz sam, co uzyskasz!

Z jednej drukarki etykiet w firmie korzysta wiele osób, a każda musi podchodzić do urządzenia i inicjować pracę poprzez panel? Z czasem stanie się to uciążliwe. Do wieloosobowego biura nadają się etykieciarki mające Wi-Fi, zupełnie jak klasyczne drukarki.

Aktywne filtry

Drukarka etykiet Dymo LabelManager 160

3501170946329

S0946320

Drukarka etykiet Dymo LabelManager 160 to model podstawowy przenośnych drukarek dymo . Inteligentne klawisze zapewniają proste formatowanie etykiet jednym naciśnięciem przycisku. 

Video

Drukarka etykiet Dymo LabelManager 210D

3026980944926

2094492

Drukarka etykiet Dymo LabelManager 210D to drukarka przenośna z dużym ekranem. Przyciski szybkiego dostępu z prostą nawigacją sprawiają ,że model LabelManager® 210D jest wszechstronny i naprawdę w użyciu. 

Drukarka Etykiet Dymo LabelManager 420P Walizka + 4 Taśmy

3501170915486

S0915480

Drukarka Etykiet Dymo LabelManager 420P Walizka + 4 Taśmy. Drukarka etykiet DYMO ( zestaw walizkowy ) LabelManager 420P jest zasilana przez akumulator litowo-jonowy pozwalający na wielokrotne ładowanie, a więc wykorzystuje tą samą technologię, jak telefony komórkowe czy laptopy, nie musisz cierpieć niewygód związanych z użytkowaniem baterii AA. 

Video

Drukarka etykiet Dymo LabelManager 500TS

3501170946411

S0946410

Drukarka etykiet Dymo LabelManager 500TS. Podłącz urządzenie do komputera PC i modyfikuj czcionki lub grafiki na etykietach za pomocą oprogramowania DYMO Label możliwe jest również pobieranie elementów w celu edycji i szybkiego drukowania. 

Video

Drukarka etykiet Dymo LabelManager PnP

3501170915356

S0915350

Drukarka etykiet Dymo LabelManager PnP. Wbudowane oprogramowanie automatycznie wyświetla się na ekranie komputera i jest gotowe do użycia, umożliwiając korzystanie z różnych stylów i rozmiarów czcionek dostępnych w systemie Windows/Mac lub grafik zapisanych na komputerze.